PERSONAL BRANDING - dla kogo?

Niezależnie czy pracujesz na etacie czy prowadzisz własną firmę to właśnie silna marka osobista pozwoli Ci zbudować pozycję lidera opinii i autorytet w branży. Z naszych doświadczeń wynika, że działania z obszaru personal brandingu najlepiej sprawdzają się w przypadku osób i firm, których usługi i produkty oparte są na wiedzy eksperckiej i doradztwie. Jeżeli działasz w branży B2B i dla Twojego klienta istotny jest wysoki poziom merytoryki oraz wiedzy to silna marka osobista jest ważnym elementem w procesie sprzedaży. Dzięki niej szybciej budujesz zaufanie, jesteś częściej rekomendowany kolejnym klientom, a przez to również skracasz proces zakupowy. Wszędzie tam, gdzie liczy się merytoryka, doświadczenie i wiedza ekspercka to właśnie silna marka osobista jest narzędziem budowania rynkowej przewagi. Szczególnie sprawdza się w branżach:

  • prawnej,

  • finansowej,

  • ubezpieczeniowej,

  • doradczej oraz IT.

Silna marka osobista pracowników staje się wyróżnikiem firmy, która zdobywa zaufanie i lojalność poprzez kontakt z pracownikami firmy, którzy są jej autentycznymi ambasadorami.

Z doświadczenia wiemy, że o wiele skuteczniejsze jest stworzenie wewnątrz firmy projektów z zakresu employee advocacy czy social sellingu, niż zaangażowanie zewnętrznej agencji marketingowej. Dlatego w procesach rozwojowych budujemy te kompetencje wewnątrz organizacji. Razem z klientami strategicznie planujemy i udoskonalamy działania. Stworzone w ten sposób procesy i zasoby na zawsze stają się własnością klienta, a nie agencji. W tym obszarze posiadamy doświadczenia wyniesione z branży finansowej, ubezpieczeniowej i prawnej.

PERSONAL BRANDING - obszary działania

Metod na budowanie silnej marki osobistej jest wiele. Pracując wiele lat nad rozwijaniem silnych marek osobistych i firmowych widzę, że dla poszczególnych branż sprawdzają się zupełnie inne działania. Wraz z zespołem Silnej Marki prowadzimy projekty z zakresu social sellingu, pozyskiwania potencjalnych klientów, personal brandingu oraz employee advocacy na różnych poziomach organizacji. Od pracy z działem marketingu, HR i firmowymi ekspertami po zarząd oraz CEO branding.

PERSONAL BRANDING - jak to wygląda wdrożenie

Każda firma czy przedsiębiorca, z którymi współpracujemy ma swoje procesy i sposoby działania. Najskuteczniej jest dopasować strategię do istniejących już nawyków funkcjonowania biznesu. Dlatego współpraca zaczyna się od warsztatu wstępnego, który może mieć formę spotkania on-line lub osobistego. W kolejnych etapach planujemy cykliczne spotkania i działanie w projekcie rozwojowym. W Silnej Marce nie wierzymy w skuteczność pojedynczych szkoleń. Dlatego swoim klientom oferujemy procesy rozwojowe, których efektem jest nowy styl działania, a nie wiedza zalegająca w segregatorach.

Pomiędzy etapami procesu rozwojowego zawsze są zadania wdrażające zarówno strategię, jak i nowo pozyskane umiejętności. W ten sposób dynamicznie dopasowujemy projekt do aktualnej sytuacji.

Chcesz dowiedzieć się jak możesz wykorzystać personal branding w swoim biznesie?

Zostaw adres e-mail oraz numer telefonu.

Zespół Silnej Marki skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego i ustali szczegóły dalszego działania.

ZAGADNIENIA - przykładowe moduły z obszaru personal brandingu

WSPÓŁPRACA - najczęściej wybierane

MENTORING

Indywidualne wsparcie w procesie
budowania silnej marki osobistej

SZKOLENIA

Procesy rozwojowe, warsztaty
oraz webinary on-line

WYSTĄPIENIA

Inspirujące i angażujące do działania dla Twojego zespołu lub/i klientów

PROGRAMY ROZWOJOWE

Projekty obejmujące kilka działów
firmy w tym samym czasie

KONSULTACJE

Pakietowe wsparcie w procesie
budowania silnej marki osobistej

WDROŻENIA

Wsparcie zespołu we wdrożeniu
personal brandingu w firmie

"Autentyczny personal branding, czyli silna marka osobista w praktyce"

Moja książka w temacie marki osobistej:

Dzięki lekturze ebooka:

✔️ nauczysz się strategicznie planować i krok po kroku budować silną markę osobistą,

✔️ dowiesz się, jakie są najczęściej popełniane błędy na profilach osobistych w social mediach,

✔️ zaplanujesz skuteczną komunikację marki osobistej w 100% skoncentrowaną na Twoim odbiorcy,

✔️ poznasz 10 kroków pozwalających stworzyć profesjonalny profil na LinkedIn,

✔️ dowiesz się, jakie trendy modowe wspierają nasz biznesowy wizerunek i powodują, że jesteśmy postrzegani jako autentyczni i spójni,

✔️ zgłębisz zasady netykiety i przeciwdziałania kryzysom wizerunkowym w internecie,

✔️ dowiesz się, jak właściwie reagować na krytykę i hejt w internecie,

✔️ poznasz przydatne programy i aplikacje, które ułatwiają działana z zakresu personal brandingu w codzienności biznesowej. 

CASE STUDY - przykładowe wdrożenia

Projekt realizowany dla

Te marki nam zaufały

Miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch szkoleniach Angeliki. Z obydwu wyszłam z mega pozytywnymi wrażeniami. Za każdym razem dostałam ogromną porcję konkretów, podpowiedzi i rozwiązań okraszonych dawką spokoju oraz humoru. Wszystko z wyczuciem i dostosowaniem do grupy, a także według planu. Bez udawanego i zbędnego pośpiechu, a za to z możliwością zadawania pytań na każdym etapie szkolenia. Angelika jest takim ekspertem, który przekazuje treści, w sposób, który uwielbiam najbardziej: konkretnie, spokojnie, z uśmiechem. Nie zostawia także swoich podopiecznych bez pomocy po szkoleniu. Ja na zadane pytanie dostałam szybką odpowiedź w postaci krótkiego szkolenia wideo!

Mówię LinkedIn myślę Angelika Chimkowska. Z pełnym przekonaniem rekomenduję kurs i grupę @Mastermind Silna Marka na LinkedIn. Zarówno treść jak i forma przekazu w punkt. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Dlatego jest to doskonała inwestycja w siebie, która zwraca się z nawiązką. Kolejne transakcje dzięki LinkedIn już zrealizowane.

Polecam Angelikę Chimkowską, jako eksperta z zakresu LikedIn. Szkolenia w jej wykonaniu, merytorycznie i inspirująco wprowadzają w tajniki tego narzędzia. Kurs jest dostosowany na bieżąco do potrzeb i poziomu użytkowników. Otwiera oczy i umysły na to, co trzeba wiedzieć, by sprawnie się nim posługiwać do budowania marki własnej i/lub firmowej. Od podstaw, przez savoir vivre, po zagadnienia biznesowe i reklamowe. Nie ma pytania, na które Angelika nie potrafiłaby odpowiedzieć. Bardzo merytorycznie, konkretnie i dużą ilością praktycznych rozwiązań. Ponadto jest bezpośrednią i przyjazną osobą, której nie brak poczucia humoru. Profesjonalistka i fajny człowiek w jednym. Serdecznie polecam.

Formularz kontaktowy

Zostaw adres e-mail oraz numer telefonu.

Zespół Silnej Marki skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego i ustali szczegóły dalszego działania.