Nazywam się Angelika Chimkowska i jestem strategiem silnych marek.

Mówię o sobie marketingowiec nawrócony na sprzedaż. Pracę w biznesie zaczęłam od marketingu dla dużych marek (L’Oreal, Lyreco, Henkel). Po dziewięciu latach w spędzonych na rzecz brandingu przeszłam do sprzedaży i już nigdy do marketingu nie wróciłam. Obecnie łączę wodę i ogień marketingu i sprzedaży. Pomagam wykorzystywać media społecznościowe do osiągania biznesowych rezultatów.

Biznesową praktykę i pracę „w polu” nieustannie uzupełniam dobą teorią. Ukończyłam Uniwersytet Warszawski, SGH oraz  Executive MBA na Coventry University UK. Szkoliłam się u Setha Godina, jestem facylitatorem oraz trenerem, który ma za sobą setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej. Wykładam na Collegium Civitas. Jednym zdaniem: szkolę, konsultuję i wykładam. Kiedy tego nie robię czytam i piszę książki.

Jestem autorka czterech książek. Współautorką „Biblia E-biznesu 3.0”. 

Często można spotkać mnie jako prelegentkę prestiżowych konferencji m.in. Pulsu Biznesu, Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week czy I Love Marketing.
 

Wywiady i publikacje mojego autorstwa do tej pory ukazały się w m.in.: Wysokie Obcasy, Coaching, Benefit, Biznesmen, Marketer Plus, Puls Biznesu, Rzeczpospolita.

 

Zespół Silnej Marki

Angelika Chimkowska

W zespole jestem od czarnej merytorycznej roboty. Odsiewam ziarna od plew tego co aktualnie działa w biznesie, a nie jest tylko chwytliwym buzzwordem. Tworzę kursy on-line, webinary, piszę książki, artykuły, występuję i wykładam.

Moja supermoc: merytoryka, która jest przyjazna i praktyczna. Sam konkret, zero bulshitu!

W czasie wolnym biegam po lesie, choć wolę po górach.

chimkowska
wisniewska

Magda Wiśniewska

Jestem odpowiedzialna za szczęśliwy finał i realizację wszystkich projektów Silnej Marki. Zarządzam wszystkimi projektami, jestem koordynatorem i project managerem również projektów, które realizujemy dla firm.

Moja supermoc: nie ma zbyt małych szczegółów i problemów, których nie da się namierzyć i rozwiązać. Mistrzyni detalu i dokładności!

W wolnym czasie uwielbiam spacerować po lesie z psem.

CO POZA BUDOWANIEM SILNYCH MAREK NASZYCH KLIENTÓW JEST DLA NAS WAŻNE?

 

#Odwaga – Williston Churchill powiedział, „Jeśli w życiu, brakuje miejsca na odwagę, to inne cnoty, są bez znaczenia”. Głęboko w to wierzymy. To właśnie odwaga pomaga nam wchodzić w nowe biznesowe praktyki czy tworzyć produkty, których nikt inny nie robi.
W codzienności przypomina nam o tym hasło: „Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe”.

#Szczerość – to odwaga w działaniu, by jasno komunikować nie tylko to co ważne, ale również co trudne. Szczerość pozwala działać z odwagą i szacunkiem dla siebie i innych. Szczerość to stawianie własnych granic oraz dawanie takiego samego prawa innym.
W codzienności przypomina nam o tym hasło: „Wstyd się karmi tajemnicą”

#Odpowiedzialność – branie odpowiedzialności za stawianie granic i swój teren to podstawa partnerskiej współpracy nie tylko w naszym zespole, ale w relacji z klientem. Chcemy tworzyć partnerskie relacje i społeczności obywatelskie. Realizacja tej wartości w praktyce to społeczność silnej marki, którą tworzymy oraz pomaganie tym, którzy mają pozytywny wpływ; liderom w biznesie, ale również organizacjom non-profit.
W codzienności pomaga nam hasło: „Nie bądź obojętny”.

#SilniWPraktyce – gdybyśmy musieli wybierać pomiędzy wiedzieć więcej, a działać więcej to wybieramy to drugie. Praktyka ponad bycie najlepszym teoretykiem. Nawet najlepsze pomysły nie zastąpią działania. Wierzymy, że dobra teoria objawia się mądrością w działaniu.
W codzienności pomaga nam hasło: „Progress not perfection”

Chcesz wiedzieć co możemy wspólnie zrobić?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy!

Jestem przekonana, że możemy wspólnie zrealizować dobry projekt dla Twojego biznesu. A nawet więcej! 

W Silnej Marce mamy zasadę, że każdego roku szkolimy Pro Bono tyle samo osób co w biznesie. Pracując z nami przyczyniasz się do tego, że poniższe fundacje dostają od nas czas i zaangażowanie dla ich działań. 

Razem robimy podwójnie dobrze!