LINKEDIN - dla kogo?

Z naszych doświadczeń wynika, że Linkedin najlepiej się sprawdza w przypadku firm, w których sprzedaż produktów czy usług jest oparta na wiedzy eksperckiej i doradztwie. Jeżeli zatem prowadzisz firmę, którą wyróżnia ponadprzeciętna merytoryka i wiedza pracowników, a dla klienta jest to ważne Linkedin może być dobrym rozwiązaniem.

Widzimy też, że zaangażowanie agencji marketingowej do projektów z zakresu employee advocacy czy social sellingu jest mało skuteczne. Dlatego uczymy naszych klientów jak takie działania uruchomić wewnątrz firmy. Stworzone w ten sposób procesy i zasoby na zawsze stają się własnością klienta, a nie agencji. Posiadamy doświadczenia wyniesione z branży finansowej, ubezpieczeniowej i prawnej.

LINKEDIN - obszary działania

Metod na budowanie obecności firmy i jej pracowników na Linkedin jest bardzo dużo. Pracując wiele lat w temacie Linkedin widzę, że dla poszczególnych branż sprawdzają się zupełnie inne działania. Wraz z zespołem Silnej Marki prowadzimy projekty z zakresu social sellingu, pozyskiwania potencjalnych klientów, personal brandingu oraz employee advocacy. W ten sposób aktywność na Linkedin pomaga realizować cele marketingowe i sprzedażowe firmy. Nie pomijając rekrutacji, bo również takie cele realizujemy.

LINKEDIN - jak to wygląda wdrożenie

Każda firma, z którą współpracujemy ma swoje procesy i sposoby działania. Najskuteczniej jest dopasować strategię do istniejących już nawyków funkcjonowania zespołu. Dlatego współpraca zaczyna się od warsztatu wstępnego, który może mieć formę spotkania on-line lub osobistego. W kolejnych etapach planujemy cykliczne spotkania i działanie na procesie wdrożenia.

Pomiędzy spotkaniami są zadania wdrażające zarówno strategię, jak i nowo pozyskaną wiedzę. W ten sposób dynamicznie dopasowujemy projekt do aktualnej sytuacji.

Chcesz dowiedzieć się jak możesz wykorzystać Linkedin w swojej firmie?

Zostaw adres e-mail oraz numer telefonu.

Osoba z zespołu Silnej Marki skontaktuje się z Tobą telefonicznie w ciągu 1 dnia roboczego i ustali szczegóły dalszego działania.

WSPÓŁPRACA - najczęściej wybierane

MENTORING

Indywidualne wsparcie w drodze do zbudowania silnej marki na Linkedin

SZKOLENIE LINKEDIN

Warsztaty, szkolenia i webinary dla Twojego zespołu

SPRZEDAŻ NA LINKEDIN

Wsparcie w pozyskiwaniu klientów oraz pracowników

PROGRAMY ROZWOJOWE

Projekty obejmujące kilka działów
firmy w tym samym czasie

KONSULTACJE

Pakietowe wsparcie w procesie
budowania silnej marki osobistej

WDROŻENIA

Wsparcie zespołu we wdrożeniu
personal brandingu w firmie

ZAGADNIENIA - przykładowe moduły tematyczne z Linkedin

LINKEDIN - moje książki z tego obszaru

"Linkedin w praktyce"

Dzięki lekturze książki dowiesz się, jak:

✔️ zaprezentować swoją wiedzę ekspercką,

✔️ zapraszać do kontaktu i nawiązywać relacje biznesowe z decydentami z całego świata,

✔️ sprzedawać i przyciągać nowych klientów,

✔️ promować swoją markę osobistą i firmową.

Książka znalazła się na liście TOP 20 najchętniej kupowanych w sieci EMPIK wydawnictwa MT Biznes w 2022 roku. 

"Silna marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce"

Co znajdziesz w środku?

  • 116 stron praktycznej wiedzy w trzech wersjach na czytniki (pdf; epub; mobi),
  • Przykłady publikacji i typów treści, które angażują społeczność LinkedIn,
  • Szablony wiadomości do budowania sieci kontaktów,
  • Zestawienie aplikacji, programów i narzędzi ułatwiających działanie,
  • Praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci od razu wdrożyć wiedzę w czyn, bez odkładania na później.
 
Książka dostępna również w języku angielskim na Amazon – „Strong brand on Linkedin”.
 

LINKEDIN - praktyczne artykuły i podcasty

Miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch szkoleniach Angeliki. Z obydwu wyszłam z mega pozytywnymi wrażeniami. Za każdym razem dostałam ogromną porcję konkretów, podpowiedzi i rozwiązań okraszonych dawką spokoju oraz humoru. Wszystko z wyczuciem i dostosowaniem do grupy, a także według planu. Bez udawanego i zbędnego pośpiechu, a za to z możliwością zadawania pytań na każdym etapie szkolenia. Angelika jest takim ekspertem, który przekazuje treści, w sposób, który uwielbiam najbardziej: konkretnie, spokojnie, z uśmiechem. Nie zostawia także swoich podopiecznych bez pomocy po szkoleniu. Ja na zadane pytanie dostałam szybką odpowiedź w postaci krótkiego szkolenia wideo!

Mówię LinkedIn myślę Angelika Chimkowska. Z pełnym przekonaniem rekomenduję kurs i grupę @Mastermind Silna Marka na LinkedIn. Zarówno treść jak i forma przekazu w punkt. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Dlatego jest to doskonała inwestycja w siebie, która zwraca się z nawiązką. Kolejne transakcje dzięki LinkedIn już zrealizowane.

Polecam Angelikę Chimkowską, jako eksperta z zakresu LikedIn. Szkolenia w jej wykonaniu, merytorycznie i inspirująco wprowadzają w tajniki tego narzędzia. Kurs jest dostosowany na bieżąco do potrzeb i poziomu użytkowników. Otwiera oczy i umysły na to, co trzeba wiedzieć, by sprawnie się nim posługiwać do budowania marki własnej i/lub firmowej. Od podstaw, przez savoir vivre, po zagadnienia biznesowe i reklamowe. Nie ma pytania, na które Angelika nie potrafiłaby odpowiedzieć. Bardzo merytorycznie, konkretnie i dużą ilością praktycznych rozwiązań. Ponadto jest bezpośrednią i przyjazną osobą, której nie brak poczucia humoru. Profesjonalistka i fajny człowiek w jednym. Serdecznie polecam.

Formularz kontaktowy

Chcesz dowiedzieć się jak możesz wykorzystać Linkedin w swojej firmie?

Zostaw adres e-mail oraz numer telefonu.

Zespół Silnej Marki skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego i ustali szczegóły dalszego działania.